North Face využila ikonický materiál Base Camp a vytvořila stylovou chladící tašku

V oblasti outdoorového oblečení a vybavení je jen málo značek, které se těší takové důvěře ze strany náročných klientů, jako The North Face. A pokud jde o odolné cestovní tašky, právě tato severokalifornská společnost pomohla zavést nový způsob uvažování o stylu. V roce 1978 uvedla na trh tašku Base Camp Duffel, jež měla odolat i těm nejdrsnějším podmínkám – ať už je způsobil člověk, nebo příroda. Nyní z ikonického materiálu Base Camp vznikl chladící box na nejméně doceněné jídlo dne.

Patentovaný materiál Base Camp, který společnost The North Face dříve používala pro své vlajkové batohy a tašky, dostala nová chladicí taška Base Camp Voyager Lunch Cooler. Tento zbrusu nový kontejner na potraviny je k dispozici v pěti barevných provedeních – fialovém, černém, bílo-zlatém, modrém a šedém – a má bronzové zipy s černými taháčky. Kromě toho, že je jednou z nejhezčích polyesterových chladicích boxů na trhu, je rozhodně jednou z nejodolnějších. Velké logo značky na přední straně deklaruje daný kousek také jako stylovou módní záležitost.

Tkanina The Base Camp Voyager je vyrobena tak, aby byla voděodolná a oděruvzrorná. Tvoří ji plachta z recyklovaného polyesteru 300D s TPU laminátem. Hlavní přihrádka s lehkou izolací pojme až 7 l jídla a nápojů. Další síťovaná kapsa zabudovaná ve víku pak pojme další drobnosti – třeba příbory. Spolu s rukojetí pro přenášení na horní straně je chladicí box vybaven několika poutky na bocích pro připnutí na popurh nebo batoh pro případné túry nebo výstupy.

Spolu s chladicím boxem Base Camp Voyager Lunch Cooler představila společnost The North Face také o něco větší chladicí box Base Camp Voyager Roll Top Lunch Cooler. Menší verze ve stylu krabičky na oběd je nyní k dostání na webových stránkách společnosti za pouhých 55 USD (cca 1350 Kč).

Foto: The North Face