Bezdrátová sluchátka JBL Tour Pro 2 přichází s prvním SMART pouzdrem

Co se týče kvalitní audio techniky, společnost JBL dělá věci tím nejlepším způsobem již více než tři čtvrtě století. A je její historie poměrně dlouhá, není to omluva pro to, aby přestala posouvat hranice. No a právě z tohoto důvodu jsou nová sluchátka Tour Pro 2 renomovaného amerického výrobce vybavena nejmodernějším nabíjecím pouzdrem. Ve skutečnosti jsou první svého druhu!

Značka JBL z Los Angeles hrdě hlásí, že se jedná o vůbec první „chytré nabíjecí pouzdro“, a na 1,45″ dotykovém displeji zařízení, který upoutá pozornost na první pohled, opravdu není co vytknout.

Co se týče funkcí, pouzdro umožňuje plynule přeskakovat skladby, nastavovat režimy poslechu (standardní nebo ANC), ale také posílat zprávy a přijímat hovory, aniž by uživatel musel hledat telefon. A to není zdaleka vše. Díky soustavě 6 mikrofonů je zvuk hovorů křišťálově čistý, takže při nošení sluchátek ani potřebu používat telefon nepocítíte.

Audiofila však budou zajímat další parametry zvukového přenosu, tak tedy: Tour PRO 2 jsou vybavena působivým 10mm dynamickým měničem a charakteristickou technologií Personi-Fi od společnosti JBL, která přizpůsobuje zvuk tvaru ucha uživatele. A navrch třešnička na dortu: po provedení testu zvukovodu v hlasitějším prostředí se nakonec přizpůsobí okolí a umožní relaxovat v naprostém tichu.

Sluchátka od JBL fungují znamenitě, ale na jak dlouho? Zmíněné funkce lze využívat až 40 hodin při využití jeho pouzdra s rychlonabíjením. To bude oděno do elegantních odstínů černé a šampaňské. Obě varianty působí elegantně a jen tak se neokoukají.

Resumé? Pokud se snažíte snížit čas stráveného u displeje telefonu, nová bezdrátová sluchátka představují skvělý způsob, jak toho docílit. Sluchátka JBL Tour Pro 2 Earbuds budou k dispozici v lednu 2023 za 250 dolarů (cca 6 100 Kč).

Foto: JBL