Visonic Dome: To nejlepší na čištění kontaktních čoček

Třebaže my osobně kontaktní čočky nenosíme, víme, že pro miliony lidí na celém světě může být jejich čištění náročné a obtěžující, takže se připravte na vytažení peněženky a radujte se z uvedení Visonic Dome na Kickstarteru. Tento chytrý kousek se vypořádá s drhnutím a umožní vám bez námahy vyčistit kontaktní čočky pouhým stisknutím tlačítka. Pokud potřebujete nosit čočky, ale děsíte se toho, že je musíte čistit, je tento malý, ale dokonale tvarovaný kousek techniky určen právě vám.

Cena Visonic Dome na Kickstarteru začíná na 83 dolarech, což je 16 % z konečné maloobchodní ceny, takže pokud rádi vybíráte, určitě využijte této ceny pro zákazníky, protože v nabídce určitě nebude dlouho. Visonic Dome je dítětem Daniela Webera (a původně jeho otce) a je to váš hands-free čistič kontaktních čoček, který revolučním způsobem změní proces udržování vašich čoček v kondici a vašeho vidění bez omezení každý den.

Nezbytný nákup pro uživatele kontaktních čoček

Visonic Dome nabízí mimořádně efektivní čištění, je darem z nebes pro všechny uživatele kontaktních čoček a jeho použití je snadné a automatické, takže své kontaktní čočky budete mít čisté bez námahy během chvilky. Při staré metodě „Rub & Rinse“ hrozí riziko poškození citlivých čoček, ale s Visonic Dome je vyčistíte šetrně, ale účinně, kdykoli to budou vyžadovat. Drsné čisticí roztoky zanechávají na čočkách dráždivý chemický povlak, ale Visonic Dome poskytne vašim kontaktním čočkám profesionální čištění pouze stisknutím jediného tlačítka.

Díky zařízení Visonic Dome na Kickstarteru (od 83 dolarů) je čištění kontaktních čoček stejně snadné jako jejich uložení na noc.Stačí jen naplnit komoru z lékařské nerezové oceli oblíbeným roztokem, vložit kontaktní čočky do intuitivních košů „Levá a pravá“, stisknout jediné tlačítko a o zbytek se postará Visonic Dome. Jakmile jsou kontakty čisté, vypne se automatický 10minutový časovač. S žádným nastavením nemusíte manipulovat. Toto je ztělesnění rychlosti a bezproblémovosti.

Visonic Dome využívá ultrazvukové vibrace k vytváření milionů mikroskopických bublinek ve vašem víceúčelovém roztoku v procesu zvaném „kavitace“. Když bublinky implodují, odstraní nečistoty, prach, pyl a špínu, které znepříjemňují nošení kontaktních čoček, a ty se tak během okamžiku stanou opět příjemnými. Jedná se o stejnou technologii, které důvěřují lékařské laboratoře při čištění svých nejchoulostivějších zařízení, takže si můžete být jisti, že vaše čočky jsou v dobrých rukou. Chcete si zjednodušit každodenní čištění čoček? Vydejte se na Kickstarter a pořiďte si Visonic Dome za výhodnou cenu již nyní.