6 skvělých tašek od Topo Design

Pokud momentálně sháníte nějaké nové přírůstky do své sbírky, bude pro vás výhodné, když se vydáte na stránky Topo Designs, protože právě probíhá hvězdný výprodej s úžasnými výhodnými nabídkami batohů, brašen a dalších potřeb pro EDC. Níže se podívejte na náš výběr 6 nejlepších brašen z výprodeje Topo Designs:

KLETTERSACK HERITAGE CANVAS | Bylo $249 Nyní $139

Ikonický batoh Topo Klettersack, vyrobený v USA z prvotřídních materiálů, je ideálním společníkem na cesty, který vypadá stejně dobře v kampusu jako na obchodní schůzce, na túře nebo při cestě z města.

MINI BIKE BAG | Bylo $39 Nyní $14

Tato robustní brašna, odolná proti povětrnostním vlivům, s voděodolným zipem a vnitřní vložkou z plachty pro nákladní automobily, bezpečně uloží vaše nezbytnosti pro jízdu na stezce nebo cestování po městě. Brašna Mini Bike Bag je nezbytnou výbavou pro každého, kdo chce od své jízdy trochu víc.

MOUNTAIN PACK | Bylo $169 Nyní $99

Horský batoh pro každodenní použití, který si můžete vzít kamkoli s sebou, je podle nás skutečným vítězem. Díky spoustě technických vychytávek je velmi univerzální pro lezení v přírodě, turistiku nebo dlouhé víkendové cestování, zatímco vnitřní pouzdro na notebook z něj dělá každodenní nosič pro vaše městské dojíždění.

CAMERA CUBE | Bylo $59 Nyní $39

Odolné a bezpečné pouzdro pro přenášení fotoaparátu na cestách. Přizpůsobitelný rozdělený prostor umožňuje, aby se do Camera Cube vešla různá výbava, zatímco polstrované boční stěny a základna zajišťují bezpečí vašeho nákladu.

DOPP KIT | Bylo $34 Nyní $17

Sada Dopp Kit značky Topo má jedinečný trojúhelníkový tvar, díky kterému je umístěna vzpřímeně a umožňuje snadný přístup ke všem potřebným věcem. Tento robustní doplněk je vyroben z nylonu a voděodolné látkové vložky, takže vydrží a zároveň se snadno čistí.

MOUNTAIN HIP PACK | BYLO $59 Nyní $34

Batoh Mountain Hip Pack od společnosti Topo Designs je skvělým pomocníkem pro přenášení nezbytných věcí při prozkoumávání hor nebo města. Je vyroben ze 100% recyklovaného lehkého nylonu a je to kompaktní batoh na nářadí, svačinu a vybavení na jakoukoli dlouhou či krátkou stezku nebo trek.