Značka Keychron představila svou první bezdrátovou myš. Je ultralehká – váží pouhých 79 gramů

Stačilo pouhých pět let, aby se společnost Keychron stala jedním z předních světových výrobců mechanických klávesnic. Společnost se sídlem v Hongkongu, která je mezi hráči velmi oblíbená pro důraz na funkčnost a minimalistický design, hodlá svůj arzenál rozšířit o další zařízení. Pokud toužíte po špičkové herní myšce, jste na správné adrese.

Bezdrátová myš Keychron M3 – jedná se o vůbec první myšku daného výrobce – se jistě stane novým favoritem ve „svém“ segmentu, a to nejen pro osvědčený výkon, ale také pro své fyzické specifikace. S hmotností pouhých 79 g vás nebude nadměrně zatěžovat, ať už při práci, hraní her, nebo jen při prohlížení webu. Ergonomický design je navíc vybaven dvěma tlačítky pro palec, která zvyšují funkčnost. Stejně tak si myš můžete přizpůsobit výběrem z 16 milionů různých barev světelného proužku RGB.

Dlouhou dobu nebyly bezdrátové myši pro hraní her příliš vhodné, ale v posledních letech se úroveň latence srovnala s jejich drátovými protějšky. Navzdory své pérové konstrukci je myš M3 zkonstruována s optickým snímacím čipem 3395 – vybranou třídou pro kompetitivní hráče – a také s DPI až 26 000 a IPS až 650, přičemž 1000Hz polling rate zajišťuje mizivou latenci. Myš také využívá rozhraní typu USB-C a typu A 2.4G pro spárování se zařízeními.

Díky podpoře připojení 2,4 GHz a Bluetooth se myš M3 Wireless Mouse zcela vyhýbá jakékoliv potřebě drátů, i když se můžete rozhodnout, že se jimi v případě zájmu vybavíte, a to pomocí ultraflexibilního paracord kabelu. Další informace o tomto prvotřídním kousku techniky by měly přijít brzy (datum uvedení na trh ještě nebylo oznámeno). Více informací najdete na webových stránkách společnosti Keychron.

Zdroj: https://www.keychron.com/pages/keychron-m3-wireless-optical-mouse

Foto: Keychron