Reproduktor Marshall Emberton

Pokud jste si doma nebo na pracovišti zvolili minimalistický design interiéru a chcete zajistit, aby vám audio zařízení nepřekáželo, ideální řešení by mohl představovat reproduktor Marshall Emberton. A co je ještě lepší, tento malý, ale dokonale tvarovaný kousek vás nebude nutit dělat kompromisy ve výkonu jen kvůli svému miniaturnímu vzrůstu. Tento Bluetooth reproduktor je opravdu úderný a může se pochlubit více než 20 hodinami výdrže – to je působivé.

Reproduktor Marshall Emberton se prodává za zcela rozumnou cenu 149 liber, což jen dokazuje, že nemusíte zcela rozbít banku, abyste získali esteticky vynikající a špičkový zvukový přístroj. Jedná se o kompaktní přenosný reproduktor s hlasitým a živým zvukem, který je pro značku Marshall charakteristický. Reproduktor Emberton využívá technologii True Stereophonic, inovativní typ vícesměrového zvuku od společnosti Marshall. Vychutnejte si absolutní 360stupňový zvuk, kde je každý toń sladkým soustem pro vaše potěšení z poslechu.

Dobré věci přicházejí v malých baleních

Nenechte se zmást malými rozměry Embertonu, protože co se týče výkonu, je na stejné úrovni jako ty nejlepší z nejlepších. Bohatý, čistý a hlasitý, takový, jaký zamýšlel autor, takový je tento působivý reproduktor Bluetooth od společnosti Marshall. Nabízí více než 20 hodin přenosného přehrávání na jedno nabití a díky svým kompaktním rozměrům a odolnosti se ideálně hodí na cesty nebo do přírody. Emberton lze rychle nabít, za 20 minut vydrží hrát 5 hodin.

Bluetooth reproduktor Marshall Emberton (149 GBP) je odolný a houževnatý, má extrémně odolnou a snadno ovladatelnou konstrukci s voděodolností IPX7. Ovládáte jej pomocí vícesměrového ovládacího knoflíku a tímto jediným tlačítkem můžete přehrávat, pozastavovat, přeskakovat skladby a upravovat hlasitost reproduktoru, stejně jako jej zapínat nebo vypínat. Váží pouhých 0,7 kg a vejde se vám do dlaně, takže je ideálním kompaktním reproduktorem, se kterým můžete vydat na cesty.

Reproduktor Marshall Emberton je vybaven technologií Bluetooth 5.0 pro snadné připojení, bezkonkurenční kvalitou zvuku a bezdrátovým přehráváním hudby. Příkladně kombinuje moderní technologie s ikonickým designem značky Marshall a poskytuje úderný zvuk při zachování klasické estetiky. Tento reproduktor budete chtít hrdě vystavit, kamkoli půjdete. Pokud toužíte po cenově dostupném, poutavém a špičkově výkonném reproduktoru do domácnosti nebo na cesty, s Embertonem rozhodně nešlápnete vedle.