Samsung přidal do modelové řady Bespoke pračku a sušičku poháněné umělou inteligencí

Korejský elektronický gigant se prostřednictvím řady domácích spotřebičů Samsung Bespoke snaží zkrášlit domovy svých zákazníků tím, že jim nabízí atraktivní špičkové spotřebiče s možností dalšího přizpůsobení dle osobního vkusu. K bohaté nabídce, která již zahrnuje chladničky, vysavače, myčky nádobí, sporáky a čističky vzduchu, nyní značka přidala pračku a sušičku Bespoke. V čem jsou unikátní? Pohání je umělá inteligence.

Cílem pračky a sušičky Samsung Bespoke AI je proměnit praní v činnost, která by člověka mohla skutečně bavit (anebo alespoň nelézt na nervy). Pračky s předním plněním jsou k dispozici ve třech atraktivních barvách – kartáčované černé, stříbrné ocelové a kartáčované námořnické – a lze je stohovat, montovat vedle sebe nebo umístit na odpovídající jednostopé podstavce, které usnadňují nakládání a vykládání. Stejně jako u ostatních spotřebičů řady Bespoke si můžete zvolit provedení, které vám vyhovuje a zapadne do interiéru vaší domácnosti.

Nicméně přízvisko „Bespoke“ odkazující na široké možnosti designových úprav je u pračky a sušičky Bespoke AI jen polovina příběhu – za pozornost stojí především aspekt „AI“. Oba spotřebiče jsou vybaveny nejpokročilejšími technologiemi společnosti Samsung a jejich cílem je zbavit praní prádla všech potenciálních komplikací.

Co tím máme na mysli? Pračka AI OptiWash rozpozná úroveň znečištění a typy tkanin, automaticky nastaví všechny vhodné volby a automaticky dávkuje uložený prací prostředek. Sušička se zase může pochlubit funkcí AI Optimal Dry s pokročilým senzorem vlhkosti, který rozpozná vlhkost oblečení a automaticky upraví čas a teplotu, aby se oblečení zbytečně neopotřebovávalo. Jinými slovy nebudete muset přemýšlet nad tím, jak pračku či sušičku nastavit – a přesto se dočkáte vynikajícího výsledku.

Pračka o objemu 11 kg je největší ve své třídě a ve spojení se sušičkou o objemu 15 kg získáte vskutku impozantní prací sestavu. Kombinaci pračky a sušičky Samsung Bespoke AI s výše uvedenými funkcemi si můžete u značky již nyní předobjednat, a to za zaváděcí cenu od 2 968 USD (cca 71 100 Kč) s elektrickou sušičkou nebo od 3 058 USD (cca 73 300 Kč) se sušičkou s plynovým ohřevem.

Foto: Samsung