Česká firma TREE HOUSES staví neobvyklé ubytování v korunách stromů

Někdo si potrpí na luxus hotelového rezortu, někdo naopak nedá dopustit na surovost dřevěné chaty někde na okraji lesa. Pokud patříte spíše do druhé skupiny, ale zároveň si potrpíte na neobvyklá řešení, budete z domů na stromech na větvi. A to jak příslovečně, tak i doslova, protože společnost TREE HOUSES postaví unikátní přístřešek klidně na vaší zahradě.

Domy na stromech mají francouzské kořeny

Základy společnosti TREE HOUSES byly položeny v roce 2013, ovšem skutečný zrod myšlenky nastal ještě o rok dříve, kdy se jedna z budoucích majitelek zamilovala do fascinujících staveb na stromech během svých toulek po Francii. Učarovaly ji natolik, že se ihned spojila se svou francouzsky hovořící kamarádkou – a brzy a to si společně začali plnit sen o unikátním projektu. Následovalo několikaměsíční vyjednávání a brzy na to konstrukce prvních domů v Česku – to ještě ve spolupráci se francouzskými staviteli. Nyní se o realizaci stromových chatek stará český tým, který již získal potřebné zkušenosti.

Konstrukční tým firmy TREE HOUSES staví domy na stromech v České republice i na Slovensku. Klientelu tvoří především majitelé hotelů a penzionů v přírodě, kteří chtějí stávající ubytování doplnit o jedinečné apartmá, ale také jednotlivci – soukromé osoby toužící po netradiční víkendové chatě. Svůj sen o báječném útočišti si tak může splnit opravdu každý, kdo vlastní kus půdy osázené vzrostlejšími stromy.