Madison Desert Club Residence

Kalifornie je domovem jedné z nejúžasnějších a nejluxusnějších architektur na světě, a pokud máte rádi, když vaše bydlení vyzařuje trochu atmosféru butikového hotelu, Madison Desert Club Residence je pro vás to pravé. Tento mimořádně vypadající designový kousek se nachází v areálu exkluzivního golfového klubu v kalifornské La Quintě, která se nachází nedaleko módního letoviska Palm Springs. Apartmá pro hosty, která navrhlo studio Kovac Design, se v Madison Desert Club Residence shlukují kolem rozsáhlého obytného prostoru a úroveň luxusu je vysoce nadprůměrná.

Skvěle navržená a zařízená rezidence Madison Desert Club Residence od studia Kovac Design Studio opravdu vyčnívá z davu a má tak luxusní designové prvky, že je těžké nebýt ohromen tím, čeho se podařilo architektům dosáhnout. Je inspirovaná konceptem butikového hotelu, snaží se maximálně využít nádherný výhled na poušť a prostřednictvím interiérového designu vzdává hold zlaté éře Hollywoodu v nedalekém Palm Springs.

Kalifornská pohoda

Interiéry Madison Desert Club Residence působí elegantním modernistickým dojmem a každý, kdo má rád uvolněný luxus špičkových butikových hotelů, si v tomto domě jistě najde to své. Skříňovitá hmota domu je umístěna kolem centrálního prostoru s dvojitou výškou, který se skládá z kuchyně, jídelny a prostorného obývacího pokoje. V zadní části těchto velkých zábavních prostor se může otevírat prosklená stěna s motorizovanými panely, která odhaluje úchvatný výhled na okolní golfové hřiště a hory, které se rozprostírají za ním.

 

V pěti vedlejších budovách rezidence Madison Desert Club Residence jsou čtyři apartmány pro hosty – dva s jednou ložnicí a další dva s dvojicí pokojů – a pátý slouží jako garáž. Architekti do pokojů pro hosty zahrnuli celou řadu vybavení, aby skutečně zvýšili úroveň luxusu a relaxace pro případ, že majitelé mají návštěvu. Každý z nich má vlastní koupelnu, soukromou terasu a ohniště a další prvky, které umožňují každému, kdo v domě pobývá, být docela soběstačný.

Bloky pro hosty jsou propojeny navzájem i s hlavní částí rezidence chodbami pod širým nebem, které poskytují dostatek prostoru pro neformální posezení v celém domě, což z něj dělá skvělou nemovitost pro majitele, kteří si zde mohou odpočinout a vše si vychutnat naplno. Interiéry disponují rafinovanou paletou dřevěných stropů, hrubých omítek stěn a leštěných betonových podlah, které se dokonale kombinují a zapadají do estetiky poloviny století, která převládá v celém domě.