8 skvělých dárků pro milovníky techniky na letošní Vánoce

Pro fanoušky technologií jsou Vánoce skvělým obdobím, kdy si mohou pořídit některou z dostupných technologií, po kterých touží, a nákup dárků pro milovníky technologií je díky našemu dárkovému průvodci ještě jednodušší. Níže si prohlédněte náš výběr 8 skvělých dárků pro milovníky technických vymožeností na letošní Vánoce:

Reproduktor Marshall Emberton | £149.99

Emberton je kompaktní přenosný reproduktor s hlasitým a jasným zvukem, který dokáže poskytnout pouze Marshall. Emberton využívá technologii True Stereophonic, jedinečnou formu vícesměrového zvuku od společnosti Marshall. Vychutnejte si absolutní 360° zvuk, ve kterém je každičký tón tím nejpříjemnějším tónem. Díky více než 20 hodinám přehrávání si můžete vychutnávat vynikající zvuk Marshall celé hodiny.

Výčepní zařízení PHILIPS PERFECTDRAFT a skleničky | £249.99

Perfektní výčepní zařízení PerfectDraft nalévá perfektně vychlazené čepované pivo, které si můžete vychutnat s přáteli nebo si při něm oddechnout po náročném dni. Chladí na 3 °C a udržuje pivo čerstvé a sycené po dobu 30 dnů, tedy déle než jakýkoli jiný automat na pivo dostupný na trhu. Robustní provedení se skutečnou barovou výčepní rukojetí, která se hodí do každé kuchyně.

Čistička vzduchu a lapač hmyzu Hugo 3 v 1 | $299

Hugo je čistička vzduchu a lapač hmyzu 3 v 1, která dokáže vyčistit smogem zamořený vzduch v bytě v centru města a dopřát vám tak velkou míru blaženosti při hlubokém dýchání, jaká je běžně dostupná jen někde daleko od civilizace. Čistí a dezinfikuje vzduch a zároveň chytá komáry, takže vám poskytne prostor bez škodlivin, zápachu a hmyzu.

Thinkware F200 Dash Cam | £164.99

S kamerou Thinkware F200 získáte ostrý a čistý obraz s širokým úhlem záběru 140° při 30 FPS. Díky tomu může palubní kamera zaznamenávat detailnější záběry za všech silničních podmínek a zachytit poznávací značky ostatních řidičů.

OrbitKey Nest | $109

Brašna OrbitKey Nest má přizpůsobitelné přepážky a kapsy na nabíjecí kabely, sluchátka, brýle, powerbanky a další věci, které potřebujete k vyřízení svých záležitostí, když nejste u svého pracovního stolu nebo v kanceláři – je v ní dokonce zabudovaná bezdrátová nabíječka pro váš telefon. Těžko se můžete cítit připravenější než s touto brašnou.

Biolite CampStove 2+ | $149,95

Proměňte oheň v elektřinu s oceňovanými kamny BioLite. Patentovaná technologie spalování vytváří vír bezdýmných plamenů a umožňuje tak vytvořit přenosný táborový oheň, na kterém si můžete uvařit jídlo a zároveň nabít své příslušenství. Zanechte plynové kanystry za sebou a uvolněte si možnosti klacků a větviček kolem sebe.

Samočisticí láhev Crazy Cap 2 | $79

Kapsle CrazyCap®2 byly testovány a certifikovány společností NSF International podle normy NSF/ANSI 55 pro dezinfekční výkon, třída B, při použití v režimu Crazy Mode. Zůstat hydratovaný je díky této nádobě s technologiemi mnohem snazší a také jednodušší.

Bezdrátový nabíjecí rozbočovač Nomad Base Station | $100

Nabíjecí jednotka Nomad Base Station je nejlepší z nabíjecích zařízení – polstrovaný kožený povrch, minimalistický design a možnost nabíjet až čtyři zařízení najednou z něj dělají skutečně nezbytnou výbavu pro milovníky technologií.