Ergonomické herní křeslo Vantum vzniklo kolaborací značek Logitech G a Herman Miller

Dlouhodobá spolupráce společnosti Herman Miller se společností Logitech G již poskytla hráčům, kteří mají rádi design a současně vysoký ergonomický standard velmi zdařilou výbavičku. Nová herní židle Vantum si klade za cíl totéž.

Značka prezentuje Vantum jako svou vůbec první židli vyrobenou s ohledem na hráče a slouží jako ukázka toho, co lze očekávat od budoucí spolupráce s herní pobočkou společnosti Logitech. Židle je vybavena exkluzivním materiálem odpružení, který zajišťuje dlouhodobou prodyšnost a stálé pohodlí při nepřetržitém streamování. Především je však vybavena nastavitelnou opěrkou hlavy a hrudní opěrkou pro větší pohodlí a osobní přizpůsobení. Obojí je potaženo 100% recyklovanou polyesterovou tkaninou, zatímco základna a rám židle jsou složeny z nylonu plněného sklem.

Jak jsme již zmínili, společnosti Herman Miller a Logitech G se již dříve spojily při navrhování herní židle Embody. Kromě toho dalším významným počinem, který společnost Herman Miller nedávno uskutečnila, byla spolupráce se zámořskou herní organizací G2 Esports, jejímž cílem bylo pomoci ikonickému nábytkáři zjistit, co hráči skutečně potřebují k pohodlnému zážitku. A přestože nic nenasvědčuje tomu, že by tato novinka souvisela s novým partnerstvím, je nadmíru jasné, že jde o krok správným směrem.

Herní židle Vantum je k dispozici v trojici barevných variant na webových stránkách společnosti Herman Miller za 995 USD (cca 24 300 Kč).

Zdroj: https://store.hermanmiller.com/gaming-chairs/vantum-gaming-chair/2546179.html

Foto: Herman Miller