Klickitat: Famózní domek na stromě

Vzhledem k tomu, že se blíží konec lockdownu, začínáme myslet na cestování a namísto do měst nás teď láká divoká příroda. Krásným příkladem místa, kam se chceme vydat, až budou cestovní omezení zrušena, je tento neobyčejně vypadající dům na stromě Klickitat Treehouse, který se nachází ve White Salmon ve státě Washington.

Dům na stromě Klickitat Treehouse ve White Salmon působí velmi vřele a krásně, a to díky dostatku přirozeného světla a chytrému využití textur uvnitř i venku. Inspiraci pro svůj design čerpá z horského životního stylu a skandinávské architektury zahrnující jednoduchost, funkčnost a útulnost.

Do divočiny

Pokud vás láká život v klidném tempu na stromech a v souladu s přírodou, pobyt v Klickitat Treehouse ve státě Washington bude nepochybně přesně pro vás. S přáteli a rodinou se můžete uvelebit v úchvatném prostředí mezi dvěma nádhernými douglaskami. Uvařte si kávu, zahrajte si hru a prozkoumejte přírodu, která vás obklopuje.

Klickitat Treehouse se pyšní krásnou estetikou, která je příjemně minimalistická, ale má vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili svůj pobyt ve volné přírodě, a je určitě typem útočiště, ke kterému budeme v následujících měsících tíhnout. Je něco hluboce relaxačního na tom, že jste obklopeni přírodou, a to je přesně to, co dostanete s tímto úžasným útočištěm v divočině.

Na patnácti soukromých zalesněných akrech s nádherným výhledem na horu Mount Adams a okolní údolí na vás čeká jedinečné a kouzelné dobrodružství. Klickitat Treehouse se nachází pouhých deset minut jízdy autem od centra města White Salmon, kde si můžete užívat vinařství, vodopády a prvotřídní rekreaci v soutěsce řeky Columbia.

Mimořádné interiéry

Je zřejmé, že na designu domu Klickitat Treehouse se zapracovalo s velkou pečlivostí, a proto bude váš pobyt o to příjemnější a uvolněnější. Majitelé tohoto úžasně vypadajícího ústupu byli posedlí estetikou a dokončili je přírodními, útulnými a moderními interiéry inspirovanými jejich domovem v severozápadním Pacifiku spolu s vlivy z let, které strávili v pouštích jihozápadu.

Přírodní materiály – dřevo, kůže, hlína a povlečení – zvou do tepla a vnášejí krásu a strukturu do každodenního zážitku z vaření kávy nebo hraní her s blízkými, díky čemuž se pobyt v Klickitat Treehouse stane velmi obohacujícím. Pokud hledáte další dobrodružství v divočině po lockdownu, už nehledejte dál.