8 jedinečných britských pobytů přes Airbnb po ukončení lockdownu

Přiznejme si, že cestování do vzdáleného zámoří není pro většinu z nás na pořadu dne a že doba pobytů bude v roce 2021 spíše normou, a proto jsme se rozhodli prozkoumat některé jedinečné pobyty ve Velké Británii, které si můžete užít v tomto roce. Airbnb má ve svých nabídkách několik úžasných nemovitostí a my se níže podíváme na 8 nejneobvyklejších pronájmů ve Velké Británii:

Willow, Pembroke, Wales

The Willow je úžasná malá stavba, která je ideální pro relaxační dovolenou v blízkosti okouzlujícího pobřeží Pembrokeshire ve Walesu a nabízí skvělé vybavení pro pobyt ve Velké Británii v roce 2021. Je označován za dokonalý luxusní glamping a nachází se na velmi soukromém místě s nádherným výhledem do krajiny. The Willow je dokončen na velmi vysoké úrovni, má kompletní kuchyň, 2 chytré televizory, Wi-Fi. Venku má velkou terasu s vířivkou a zatravněnou zahradu, kde si můžete na sluníčku vychutnat jedno nebo dvě piva.

Airship 001 Sussex, Anglie

Pokud vás láká pobyt ve vzducholodi uprostřed nádherných lesů v Sussexu, Airbnb nabízí ubytování Airship 001 Sussex, které splňuje všechny požadavky. Tento jedinečný, architektonicky navržený hliníkový modul nabízí okouzlující útočiště pro pobyt ve Spojeném království v roce 2021. Vzducholoď 001 Sussex se nachází v soukromém lese a má výhled na rybník s rosničkami a údolí pod ním a je vybavena manželskou postelí velikosti kingsize, sprchou/WC, obývacím prostorem a kuchyňkou. Její vybavení doplňují kamna na dřevo, jídelní stůl a židle a pohovka/palanda.

Buttercup’s Shepherd Hut, Okehampton, Anglie

Kombinace klidu a pohody venkovské farmy v krásné devonské krajině s ohromujícím národním parkem Dartmoor a Lydfordskou roklí, které se nacházejí nedaleko, činí z této typické chaty skvělou volbu pro letošní pobyt na pobřeží. Buttercup’s Shepherd Hut se může pochlubit hořákem na dřevo a podlahovým vytápěním, což znamená, že to může být dokonalý celoroční útěk. Zatímco vám majitelé přepraví zavazadla, můžete se projít po cestě ke svému vlastnímu úkrytu na poli obklopeném původním lesem a dalekým výhledem do údolí.

Boat House, Cambridgeshire, Anglie

Nádherně přestavěná loď z roku 1945 se nachází v soukromém lese s výhledem na fascinující otevřenou krajinu. The Boat House v hrabství Cambridgeshire je ideálním útočištěm pro páry, které chtějí relaxovat, poznávat a navštívit místní města, jako je Ely a Godmanchester. Nachází se 15 minut jízdy od města Ely a 30 minut od Cambridge. Loď tvoří část celkového prostoru zahrnujícího ložnici s manželskou postelí velikosti king size nebo dvěma jednolůžkovými postelemi a k ní přiléhá lodní bouda s eklektickou kuchyní v industriálním stylu a koupelnou se sprchou. Loď je umístěna na velké palubě, která byla vyrobena z regenerovaných pražců v klidném lese. Skvělé útočiště pro páry, které mohou relaxovat, objevovat a užívat si úžasné západy slunce.

Lotus Car Spa & Horse Hut, Medstead, Anglie

Pokud se vám líbí vířivka v autě, podívejte se do Lotus Car Spa a Horse Hut v Medsteadu. Tato úžasná nemovitost má plně funkční vířivku uvnitř vozu Lotus Elan – což se nevidí každý den. Nemovitost se nachází v rohu „koňského pole“, kde se kdysi proháněli hřebci z farmy, na okraji vesnice Medstead. S výhledem na údolí Hattingley vista z verandy nebo lotosové lázně je to ideální místo, kde si můžete vychutnat krásnou krajinu Hampshire. Kdysi byla koňská bouda umístěna na korbě nákladního automobilu a používala se pro přehlídky póla a shirských koní. Byla přestavěna na luxusní prázdninové ubytování, ale stále si zachovává své koňské dědictví.

Tree Dome, Ludlow, Anglie

Toto nádherné glampingové ubytování se může pochlubit postelí velikosti king size se čtyřmi sloupy, plyšovými polštáři a luxusní přikrývkou, jídelním stolem a židlemi, pohodlnou pohovkou, příborníkem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V Tree Dome v Ludlow je k dispozici kompletní sada venkovního nábytku včetně velké pohovky, konferenčního stolku a také jídelního stolu a čtyř židlí. Na terase je zabudovaná vířivka s osvětlením a bublinkami. Dům se nachází na 45 akrech soukromých lesů na samotě, s mnoha procházkami na dosah ruky, a je tedy určen pro milovníky dobrodružství. Chata se nachází v přírodním lesním prostředí a není zde téměř žádné světelné znečištění, což hostům umožňuje vychutnat si jasnou hvězdnou oblohu, pokud to počasí dovolí.

Hobbit House, Northamptonshire, Anglie

Pokud chcete během pobytu ve Spojeném království v roce 2021 žít jako Bilbo Pytlík a další, tento hobití dům v Northamptonshire je pro vás ten pravý. Jedná se o jedinečnou chýši, která byla vyrobena z regenerovaných stromů a jejíž travnatá střecha je poseta divokými květinami. V chatě se nachází neoplocený rybník, který láká vážky a žáby – ideální pro milovníky přírody. Spíše než luxusní ubytování si představte glamping, ale uvnitř je lednice, varná konvice, elektřina a osvětlení. V chladných nocích se můžete zahřát v kamnech na dřevo.

Woodbridge Windmill, Suffolk, Anglie

Trickers Mill je pětipodlažní památkově chráněný věžový větrný mlýn 2. stupně s vlastním dvorem, který se nachází v centru Woodbridge v Suffolku, nedaleko náměstí Market Square. Přízemí a první patro bylo přestavěno a poskytuje báječné ubytování pro dvě osoby. Pobyt zde bude velmi jedinečným zážitkem, protože v oblasti Woodbridge se nenachází žádný jiný obyvatelný větrný mlýn. Z ložnice vede schodiště a padací dveře do horních pater, odkud je nádherný výhled na střechy Woodbridge a řeku Deben. Tato část větrného mlýna je krokem zpět v čase a je taková, jaká byla před více než dvěma stoletími.