Designový stůl a čistička vzduchu v jednom? To je Aero od LG

Společnost LG dlouhodobě odvádí skvělou práci při výrobě standardních výrobků pro domácnost, které vypadají mnohem lépe než zavedený průměr. Perfektním příkladem budiž dvojice OLED televizorů Posé a Easel uvedených na trh začátkem letošního roku. Ovšem tato novinka – stůl Aero – do světa zábavy nepatří, jejím cílem je zlepšovat životní úroveň ve velkém stylu.

Korejský výrobce gadgetů představil svou jedinečnou řadu Aero Furniture, elegantní stolek vhodý především pro malé prostory, který zároveň slouží jako 360stupňová čistička vzduchu. Výrobek se může pochlubit ultrajemným filtrem LG, filtrem pro sběr prachu a deodoračním filtrem. Trojkombinace dláždí cestu k dýchání bez bakterií a prachu a umožňuje žít mnohem zdravěji i domácnostem v rušných a špinavých velkoměstech. A protože je podzim za rohem, není lepší způsob, jak se vyhnout sezónním alergiím, než si doma zajistit čerstvý vzduch.

Dalšími funkcemi, které tento prémiový výrobek pro chytrou domácnost nabízí, jsou bezdrátová nabíječka na povrchu stolové desky a svícení, které můžete lze pomocí aplikace LG ThinQ. Základna je k dispozici ve třech různých barevných provedeních – Crème Rose, Crème Yellow a Crème Grey – a také jsou dostupné dva tvary stolní desky – Round (kulatý) a Track (oválný), takže můžete inteligentní nábytek plynule přizpůsobit zbytku interiéru vašeho domova.

I když je čistý vzduch hlavním prvkem této novinky, za zmínku stojí i další vlastnosti. Vyrábí se z nově vyvinutých udržitelných materiálů, což z ní činí dobrou volbu pro plíce, domov i planetu. Informace o vydání a ceně nábytku Aero jsou zatím kusé, ale vypadá to, že by se elegantní kousek mohl dostat na trhu velmi brzy.

Foto: LG