Design limitované edice špičkových zavazadel Rimowa sází krásu polární záře

Polární záře patří k nejkrásnějším přírodním jevům a zároveň patří mezi nejobdivovanější turistické atrakce na světě. Je zkrátka fascinující a přitahuje pozornost jako magnet. Nyní mohou nadšení cestovatelé vyrazit za pozorováním tohoto „zázračného“ optického divadýlka s kufrem, který se mu vyrovná. Poděkujme společnosti Rimowa.

Ikonický výrobce zavazadel se při navrhování limitované edice svého nejprodávanějšího modelu Cabin Carry-On inspiroval polární září. Novinka je vyrobena z černého drážkovaného hliníku, který je následně zalit zářivými odstíny zelené a fialové barvy, jež dohromady vytvářejí zavazadlo plné hvězd – a to doslova. Navíc je součástí kolekce Rimowa Celestial Collection, která svým designem oslavuje například Mars a Měsíc, a je vskutku příjemné, že německá značka bere na vědomí astrální jev, který se nachází přímo na naší planetě.

Jako vždy i v případě tohoto zavazadla Rimowa věnovala pozornost detailům, a to i v ohledech, které nejsou na první pohled zřejmé. Kam tím míříme? Novinka je omezena na pouhých 1 000 kusů kvůli rychlosti 1 000 km za sekundu, kterou sluneční částice vstupují do zemského pole, aby vytvořily tuto poutavou podívanou. Kabinový kufr Aurora Borealis Edition je samozřejmě stále vybaven všemi prémiovými prvky, které se objevují na standardní verzi kufru, včetně zámků se schválením TSA, stabilního systému více koleček a ergonomické teleskopické rukojeti.

Suma sumárum, Cabin vždy patřil k nejoblíbenějším zavazadlům od Rimowy, tato nádherná barevná kreace je tak pouhou třešničkou na dortu.

Kabina Aurora Borealis Cabin značky Rimowa je k dispozici v oficiálním internetovém obchodě za 1 950 USD. (cca 50 tis. Kč). Uděláte si radost?

Zdroj: https://www.rimowa.com/us/en/luggage/colour/black/cabin/92590090.html

Foto: RIMOWA