Nejlepší humidor na trhu je jako malý tank

Opravdu dobrý doutník obvykle není levný. A hodnotná sbírka prémiových doutníků není ničím, co o byste chtěli zbytečně přijít. Proto kvalitní humidor vždy představuje nezbytnou investici, která stojí za nemalé peníze a čas strávený jeho hledáním. Společnost Case Elegance naštěstí udělala tuto práci za vás a přišla na trhu s bezkonkurenčním humidorem Military Glass Top Humidor.

Humidor s výstižným názvem se vyrábí ze silné MDF desky s vložkou ze španělského cedrového dřeva, zatímco průhlednou horní část tvoří vojenské sklo. Zásuvka pod ní je vyložena pěnou EVA (vojenské kvality) pro odkládání důležitého příslušenství, jako jsou zapalovače a nože. V hlavní přihrádce je umístěn odnímatelný zásobník s dřevěným krytem a celkem se do ní vejde 70 až 100 doutníků. Takže dost na to, abyste nemuseli hodně dlouhou dobu vytáhnout paty ze své maskované chaty uprostřed hustého lesa.

V základně přístroje je umístěn patentovaný zapuštěný systém Hydro System, který udržuje optimální relativní vlhkost vzduchu 65 až 72 % u vašich doutníků.

Jak přesně zařízení funguje? Vysoce kvalitní pryžové těsnění zabraňuje úniku vzduchu a vysoce přesný vlhkoměr přenáší hodnoty vlhkosti na digitální ukazatel na přední straně. Humidor je k dispozici v matně černém nebo vojensky zeleném vnějším provedení, které bylo zvýrazněno leštěným bronzovým lemem, a je nejenže neuvěřitelně dobře funkční pro bezstarostné sbírání doutníků – byl navržen tak, aby se stal vysoce estetickým prvkem každého interiéru a stylově vystavil doutníky na odiv závistivým hostům.

Máte zájem? Jeden z těchto humidorů ve tvaru nádrže si můžete pořídit od lidí z Huckberry za 300 USD, tedy cca 7500 Kč.

Zdroj: https://huckberry.com/store/case-elegance/category/p/77919-military-glass-top-humidor

Foto: Huckberry | Case Elegance