Skládací elektrický skútr TurboAnt M10, který si můžete vzít kamkoli s sebou

Pokud jde o pohyb po městské oblasti, existuje jen málo vhodnějších vozidel, alespoň podle nás, než je elektrická koloběžka, a pokud hledáte kvalitního koloběžkového miláčka, který vás nezruinuje, nemusíte už hledat nic jiného než skládací elektrickou koloběžku M10 od společnosti TurboAnt. Tato působivě vypadající koloběžka se může pochlubit skládací a přenosnou konstrukcí, která se ideálně hodí pro dojíždění do zaměstnání. Jednoduchý design, nízká hmotnost, snadné použití. Jaký je váš názor? A to nejlepší teprve přijde.

Poněkud pozoruhodné je, že skládací elektrickou koloběžku TurboAnt M10 můžete získat za úžasnou cenu pouhých 420 dolarů s použitím kódu AFESM30, což vzhledem k jejímu výkonnostnímu potenciálu a bezstarostně chladnému designu představuje v našich očích tak říkajíc úlovek. Společnost TurboAnt patří v této oblasti k nejlepším v oboru a každá elektrická koloběžka TurboAnt je dokonalým řešením spojení „první a poslední kilometr“ pro uživatele dojíždějící do práce a skvělým způsobem, jak přijmout ekologičtější a zdravější životní styl. To je velká výhra.

Impozantní městský hráč

S dojezdem přibližně 18 mil (29 km) vám skládací elektrická koloběžka M10 poskytne více než dostatek šťávy pro všechna vaše městská dobrodružství a potřeby dojíždění. Koloběžka využívá duální brzdový systém a její maximální rychlost je impozantních 32 km/h (20 mph), takže se do cíle dostanete během chvilky a snadno se budete moci prohánět dopravním provozem. Díky 2 W LED světlometu budete moci vyrazit i za zhoršených světelných podmínek a rychlá pětihodinová doba nabíjení zajistí, že bez svého M10 nikdy na dlouho nezůstanete.

Skládací elektrická koloběžka TurboAnt M10 (420 USD) způsobila revoluci na trhu s elektrickými koloběžkami díky zvýšenému pohodlí, stabilitě a snadnému používání – to vše dohromady z ní dělá naprosto zábavný a výkonný dopravní prostředek, jehož cena je velmi příznivá. Tato lehká, kompaktní a dokonale přenosná elektrická koloběžka váží pouhých 29,8 kg, takže vám může být po boku všude, kam vás vaše městská dobrodružství zavedou, a rozhodně není těžké pochopit, proč je jednou z nejprodávanějších koloběžek právě TurboAnt.

Skládací elektrická koloběžka M10 od společnosti TurboAnt se snadno skládá, takže ji můžete snadno uložit pod stůl v práci. Dokáže rychle zrychlit až na 32 km/h (20 mph), takže si poradí i se strmými kopci. Díváme se na tebe, San Francisco. Desetipalcové nafukovací pneumatiky tlumí nárazy v nerovném terénu a zajišťují plynulou, stabilní a pohodlnou jízdu den co den. Pokud jste hledali dokonalou městskou koloběžku, a přitom chcete získat nějakou tu změnu za méně než 500 dolarů, skládací elektrická koloběžka M10 by rozhodně patřila k tomu nejlepšímu, co jsme vybrali.