Vylepšený karavan Travel Trailer od Living Vehicle dokáže přeměnit vlhkost na vodu

Najít kvalitní karavan je v dnešní době snadné, ale když někdo označí svůj vlastní přívěs za „nejvýkonnější přívěs na světě“, nabízí se otázka, zda je stále možné něco jiného považovat za skutečně kvalitní. Buď jak buď, společnost Living Vehicle posílila svou vlajkovou loď tak, aby překonala potenciální konkurenci ve všech disciplínách.

Společnost Living Vehicle tvrdí, že její model 2023 Travel Trailer se může pochlubit větším množstvím solární energie než většina domů – což svědčí o tom, že je v tomto ohledu značně popředu, nemluvě o vlastní konkurenci (tu nechává daleko za sebou). Důvodem je fakt, že je přívěs konstruován pro výlety na dlouhé vzdálenosti mimo dosah elektrické sítě, přičemž na jeho palubě je kapacita pro 378 litrů pitné vody, 36 litrů propanu, 5 – 20 kW energie v inverotru a 14,4 – 57,6 kWh v lithiovém úložišti energie. Součástí standardní výbavy je také možnost nabíjení elektromobilů úrovně 1 (úroveň 2 je k dispozici u modelu Pro-EV). Mimo jiné má veškeré vybavení standardního hotelového pokoje a ještě něco navíc, včetně gurmánské kuchyně, rozkládací terasy, domácího kina a koupelny ve stylu lázní.

Co se týče vylepšení, nejnovější Travel Trailer překonává své předchůdce v mnoha ohledech, včetně inovativního systému Watergen, který přeměňuje vlhkost vzduchu na pitnou vodu. Další konfigurace mohou přívěs proměnit v kancelář snů, přičemž jednou z možností je kreativní studio Living Vehicle, plně vybavené nově vydaným displejem Studio Display společnosti Apple a nejnovějším 16palcovým počítačem MacBook Pro.

Ať už hledáte kancelář na kolech, nebo udržitelnou dovolenou mimo síť, tento přívěs vám to umožní podle vašich představ. Cestovní přívěs 2023 Living Vehicle je nyní k objednání za cenu od zhruba 8 067 000 Kč.

Foto: Living Vehicle