Seenheiser vylepšil vlajkovou loď – bezdrátová sluchátka Momentum 4 Wireless nabídnou až 60 hodin poslechu

Špičková zvuková technika německého výrobce Sennheiser cílená na hudební fajnšmekry a audiofily nikdy nezklame a její nejnovější přírůstek není výjimkou. Vylepšená bezdrátová sluchátka Momentum 4 Wireless poskytují hi-fi kvalitu zvuku, která uspokojí vaše potřeby na více než dva dny poslechu.

Vylepšená sluchátka servírují dvojici poslechových režimů: adaptivní potlačení šumu (Adaptive Noise Cancellation neboli ANC) a režim průhlednosti (Transparency Mode). Tyto funkce se sice v minulosti objevily u konkurenčních modelů, ovšem režim ANC Seenheiser vylepšil tak, aby zamaskoval každý kousek okolního hluku, a uživatel se tak mohl ponořit do děje jako nikdy předtím. Ačkoli značka neupřesnila, jak je na tom výdrž baterie při použití některého z těchto režimů, Momentum 4 nabízí až neuvěřitelných 60 hodin poslechu. Což z nich činí ideální volbu pro delší cesty, kdy není možnost ani chuť na časté dobíjení .

Jak se dalo očekávat, charakteristický akustický systém od Sennheiseru připravil půdu „nejlepší zvuk ve své třídě“. Díky 42mm převodníku je zvuk pozoruhodně vyvážený. Přesto je toho v novém vydání mnohem víc než „jen“ vylepšený zvuk – výrobce se snaží nastolit vyšší standard také v oblasti pohodlí. Přepracovaný design aktualizované vlajkové lodi se může pochlubit systémem závěsů s nízkým třením (ten snižuje tlak), polstrovanými náhlavními pásky a plyšovými náušníky pro komfort při celodenním nošení – respektive pro pohodlí během více než dvou dnů.

Vylepšenou vlajkovou loď od Seenheiseru si pochvalují jet-setteři a audiofilové – a běžný posluchač se k nim rád přidá. Sluchátka Sennheiser Momentum 4 Wireless jsou skvělou volbou prakticky pro každého, kdo si potrpí na kvalitní zvuk a pohodlí při nošení. Oficiální představení proběhne začátkem září na veletrhu UFA, nicméně u některých prodejců si je můžete předobjednat již nyní za 350 USD (cca 8 200 Kč).

Foto: Seenheiser