Kamera na ptačí krmítko Birdfy AI k rozpoznávání ptáků

Pokud vás, stejně jako nás, fascinuje divoká příroda, zejména ptactvo, které se vyskytuje na vaší zahradě, je pravděpodobné, že Kickstarter má něco, co vás přiměje se posadit a zpozornět v podobě této skvěle vypadající kamery Birdfy AI Recognition Bird Feeder Camera. Tento úžasný kousek techniky, který dokáže rozpoznat více než 6 000 druhů ptáků, zajistí, že vám neunikne žádný okamžik ani pozorování nějakého vzácného ptáka. Je schopna automaticky ukládat jedinečné projevy chování, takže budete mít čas vychutnat si všechny nové opeřence, kteří přilétají k vašemu krmítku.

Rozpoznávací kamera Birdfy s umělou inteligencí pro krmítka bere Kickstarter útokem a během kampaně může být vaše za velmi rozumnou cenu pouhých 149 dolarů – což je 42% sleva z konečné maloobchodní ceny, takže si můžete během tohoto svátečního období pořídit výhodnou nabídku zaměřenou na ptactvo. Využívá technologii detekce pohybu s umělou inteligencí, což znamená, že všechny zachycené okamžiky ptačího života na vaší zahradě budou zachyceny a uspořádány ve vašem zařízení. Zjistěte, kteří ptáci navštěvují váš dům, a sdílejte tyto výjimečné okamžiky s přáteli nebo rodinou.

Působivá technologie

Za Birdfy stojí působivá technologie, díky které můžete stisknutím tlačítka otevřít aplikaci Netvue a sledovat své ptačí přátele z domova nebo z práce. Aplikace je přístupná přes mobilní telefon nebo jiná zařízení a umožňuje sledovat a monitorovat aktivity ptáků v reálném čase, což znamená, že už nikdy nepropásnete žádného opeřeného návštěvníka a budete ohromeni obrovským množstvím různých ptáků, které vaše krmítko pravděpodobně denně přiláká. Birdfy vám prostřednictvím aplikace Netvue zašle oznámení s podrobnostmi o tom, jaké ptáky Birdfy zachytilo, takže budete mít vždy přehled o příletech a odletech svých ptačích přátel.

Birdfy AI Recognition Bird Feeder Camera na Kickstarteru (od 149 dolarů) je neuvěřitelně intuitivní, a pokud na svém krmítku uvidíte ptáka, kterého nepoznáte, ale chcete se o něm dozvědět více, Birdfy vám pomůže. Nejenže ptáka rozpozná a označí za vás, ale také vám poskytne odkaz na představení jeho druhu na Wikipedii. Stačí na něj kliknout a získáte rychlou představu o malém opeřeném příteli, který se právě objevil na vašem krmítku. Zajímavé a poučné.

Birdfy automaticky pořizuje videa a fotografie v rozlišení Full HD 1080P, takže vám neunikne žádný detail. I když telefon nekontrolujete, Birdfy Cam vás při kontrole aplikace příjemně překvapí, když uvidíte, kdo navštívil vaše krmítko, zatímco jste venku nebo spíte. Pomocí aplikace Netvue snadno zabráníte invazi veverek. Prostřednictvím aplikace Netvue je můžete jemně vyplašit povelem „Jdi pryč“. A pokud to nezabere, vyzkoušejte zábleskové světlo a poplašnou sirénu. Kamera Birdfy Cam je vybavena širokoúhlým objektivem se záběrem 135 stupňů a rozlišením Full HD 1080P. Můžete tak vidět dál, jasněji a sledovat ptáky déle a to v každém ročním období. Líbí se vám, co vidíte? Vydejte se nyní na Kickstarter.