Rimowa oprášila ikonické luxusní hliníkové zavazadlo v typickém designu

Hliníkové kufry Rimowa vytvořily vlastní třídu a značka s novou verzí ještě více zeštíhlila svůj tradiční designový jazyk, který je pro její zavazadla charakteristický. Nicméně původní verze hliníkového kufru Aluminum Attaché už nějakou dobu na trhu není – nyní se však model dočkal důstojného redesignu. Jde jasnou volbu pro náročné cestovatele s dobrým vkusem.

Modernizovaný kufr Aluminum Attaché se sice stále pyšní charakteristickými drážkami kolínského výrobce, ty jsou však v případě této verze mnohem tenčí než ty, které se objevují na jiných produktech ve standardním katalogu značky. Výsledkem tohoto zeštíhlení je citelně zaoblenější vzhled -a ten bude jistě stárnout stejně elegantně jako jeho předchůdce, mimochodem oblíbený mezi celebritami a jetsettery.

Kompaktní aktovka měří zhruba 13,7″ na výšku a 16,3″ na šířku, což je více než dostatek prostoru pro stylové zabezpečení vašich složek.

Kromě zaobleného designu si aktovka Aluminum Attaché zachovává do posledního kousku svou funkční integritu. Může se pochlubit pružným interiérem z černé matné kůže s plochou kapsou a dvojicí velkých klínových přihrádek pro uložení dokumentů nebo notebooku o velikosti až 16″. Navíc je doplněna ergonomickou rukojetí (rovněž vyrobenou z hliníku) a integrovaným systémem kombinačního zámku, který zajistí bezpečí pro veškeré přenášené cennosti.

Pokud plánujete dovolenou až nyní, nenechte se zaskočit nečekanými problémy s nekvalitním zavazadlem. Udělejte luxusní volbu a vyberte si hliníkové zavazadlo Rimowa Aluminum Attache v oficiálním e-shopu za 2 125 dolarů (cca 52 400 Kč).

Zdroj: https://www.rimowa.com/us/en/bags/briefcase/aluminum-attache/90007000.html

Foto: Rimowa