Porsche, které si může dovolit každý? Dejte si oficiální nanuk!

Co se vám vybaví jako první, když éterem zazní slovo Porsche? Zcela jistě to nebude zmrzlina – ale to se teď v létě změnilo. Stuttgartská značka spolupracuje s chicagskou zmrzlinárnou Pretty Cool Ice Cream na vydání několika limitovaných edic novinek inspirovaných barvami laku Porsche. Jinými slovy to znamená, že si své vlastní porschátko může vychutnat skoro každý.

Vzhledem k tomu, že na 17. července připadá Národní den zmrzliny, nemohlo toto oznámení přijít ve vhodnější dobu. Na výběr je pět příchutí a každá zní stejně lahodně jako ta další. První příchutí je mátově zelená, která se vyrábí z mátových sušenek a smetanové zmrzliny a poté obaluje v bílé čokoládě mátové barvy. Další je Strawberry Red – příchuť vyrobená ze smetanové zmrzliny a pravých lyofilizovaných jahod, k tomu navrch doplněna červenou jahodovou skořápkou.

Zmrzlina Macadamia Metallic se pyšní příchutí pražených makadamových ořechů a je obalena kovovou čokoládovou polevou v barvě makadamových ořechů. Poslední dvě pochoutky, Frozen Berry Metallic a Lime Gold Metallic, jsou ovocnější než ostatní. První z nich obsahuje trpkou zmrzlinu z černých malin s vnějším povrchem ze zmrzlého bobulového ovoce v barvě rubínové čokolády, zatímco druhá se skládá ze zmrzliny z limetkového koláče obalené v lesklé karamelové skořápce v barvě limetkového zlata.

Abyste si mohli vychutnat tuto řadu dezertů inspirovaných automobily samozřejmě nemusíte znát portfolio laků Porsche. Místní obyvatelé Chicaga si budou moci limitované zmrzlinové nanuky vyzvednout v Pretty Cool Ice Cream, ale později v tomto roce budou k dispozici také na vybraných akcích Porsche pro obyvatele jiných měst než Středozápadu.

Den zmrzliny u nás bohužel neslavíme, ale třeba se Porsche rozhoupe a spojí se s některým z renomovaných výrobců zmrzliny i v Evropě. Do té doby si budeme muset nechat na limitované edice nanuků zajít chuť – anebo se za nimi vydat za velkou louži.

Zdroj: https://newsroom.porsche.com/en_US/2022/company/porsche-pretty-cool-ice-cream-29057.html

Foto: Porsche