Prémiový espresovač TK-02 od Terra Kaffe umožňuje sestavení vlastního menu

Katalog kávovarů Terra Kaffe je sice omezen na pouhé dva modely, ale ty patří k tomu nejlepšímu, co můžete v daném segmentu najít. Pokud byl model TK-01 ideálním chytrým kuchyňským spotřebičem, nově představený model TK-02 lze nazvat naprosto geniálním.

Výrobce tvrdí, že jeho nejnovější model je prvním přístrojem, který nabízí espresso a pravou překapávanou kávu, a hodlá ukázat, že je ideálním doplňkem obývacího pokoje každého kávomila. Elegantní design zahrnuje nádržku na vodu s předním plněním, odpadní nádobu a odkapávací misku. Díky unikátní koncepci je dostatečně kompaktní, aby se vešel do takřka jakéhokoli prostoru.

Co se týče samotné kávy, můžete si pomocí mobilní aplikace od Terra Kaffe přizpůsobit sílu nápoje, teplotu spaření a celkový objem. Navíc si tato nastavení můžete uložit a vytvořit si osobní nabídku nápojů, které chcete pít i v budoucnu. Kávovar TK-02 se také může pochlubit zásobníkem proti ulpívání, který dokáže umlít jakákoli zrna od tmavě pražených až po světle pražené, přičemž funguje stejně dobře i při použití mleté kávy. Poskytuje také kontrolu nad provzdušňováním zvoleného mléka, což vám umožní dosáhnout dokonalé pěny u každého připravovaného nápoje.

Terra Kaffe v současné době přijímá na model TK-02 zálohy ve výši 250 USD (cca 6300 Kč), protože ještě není k dispozici. Očekává se však, že zařízení bude dodáno na začátku roku 2023. Celkově však elegantní kávovar vyjde na 1 400 USD (cca 35 400 Kč). Uděláte si pro něj trochu místa, nebo zůstanete věrní stávajícímu espresovači?

Zdroj: https://www.terrakaffe.com/products/tk-02

Foto: TERRA KAFFE