OnePlus 10T 5G prewiev: Cena za špičkový výkon a 150W nabíjení bude přijatelná

Pokud jde o nákup smartphonu, všechny „nejlepší“ možnosti se omezují na několik vybraných značek – jednou z nich je OnePlus. Čínský technologický výrobce je zběhlý ve výrobě nejrůznějších gadgetů, které mají tendenci vypadat stejně dobře jako fungovat. Nyní se společnost OnePlus snaží v tomto trendu pokračovat se svým novým modelem 10T 5G.

Značka svůj nejnovější smartphone označuje jako „nejrychlejší mobilní platformu Snapdragon v historii“. Dalším důkazem toho je jeho softwarový vývojářský čip 8+ Gen 1, díky kterému je zařízení ultra-rychlé. A protože se jedná o tak pokročilé zařízení, dalo by se předpokládat, že bude potíž s přehříváním, ale OnePlus je i v tomto ohledu o krok napřed. Zbrusu nový chladicí systém Cryo-velocity Vapor Cooling System (taktéž vyrábí OnePlus) umožňuje nepřerušované hraní her, streamování a další činnosti s vysokými nároky na výpočetní výkon.

Tenké zařízení 10T 5G má na tloušťku méně než půl palce a disponuje 6,7″ OLED displejem s rozlišením 1080p a maximální obnovovací frekvencí 120 Hz, což z něj činí plně přenosný výkonný nástroj. A vzhledem k tomu, že se války smartphonů točí kolem toho, kdo má nejlepší fotoaparát, stojí za zmínku, že se novinka může pochlubit systémem trojitého fotoaparátu s rozlišením 50 Mpx. Pořídíte s ním záběry z pozoruhodných úhlů, aniž by to bylo na úkor kvality fotografií. A konečně – telefon nabízí bezkonkurenční možnosti 150W nabíjení. Pouhých 10 minut na nabíječce může zajistit až celodenní výdrž baterie.

Výkonný smartphone OnePlus 10T 5G je k dispozici k předobjednání v internetovém obchodě společnosti OnePlus buď v barvě Moonstone Black, nebo Jade Green. Zatímco členové programu Early Access získají mírnou slevu, maloobchodní cena telefonu začíná na 749 USD (cca 17 800 Kč).

Foto: OnePlus