Nejlepší bezdrátová herní myš na trhu? Logitech představuje G502 Gaming Mouse!

Herní divize společnosti Logitech známá jako Logitech G dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější výrobce příslušenství v daném segmentu. I tak se ale jen málokterý z jejích produktů vyrovná ikonické herní myši 6502. Milovníci špičkového herního vybavení mohou slavit, značka totiž dokázala model vylepšit a dotáhnout jej takřka k dokonalosti.

Řada herních myší 6502 X se skládá ze tří nových variant – G502X, G502 X Lightspeed a 6520X Plus – s důrazem na pocit lehkosti a rychlou střelbu.

První vlaštovkou je drátová myš G502 X, která má nyní odnímatelné tlačítko DPI-Shift (díky tomu se může snadno přizpůsobit různým velikostem rukou), a také nové rolovací kolečko se zvýšenou stabilitou a hyperrychlým nekonečným rolováním, na které jsou již majitelé staršího modelu zvykli a pravděpodobně si bez něj nedokáží představit herní život.

Dalším kouskem je myš G502 X Lightspeed – může pochlubit vůbec prvními hybridními opticko-mechanickými tlačítky LIGHTFORCE, která dláždí cestu k nejlepší možné odezvě a hmatové zpětné vazbě.

Trio uzavírá model G502 X Plus, který je vybaven patentovanou technologií osvětlení RGB od Logitechu G, jež je plně přizpůsobitelná a adaptivní podle toho, zda jste uprostřed hry, pracujete na vybitou bateriičia spouštíte nebo vypínáte notebook.

A co je důležité – každá myš disponuje optickým senzorem Hero 25K, což je nejvýkonnější senzor DPI na světě.

PC hráči a milovníci tradičního klikání myší mají důvod slavit, protože nová řada myšek zaručuje perfektní funkčnost a líbivý futuristický vzhled, který ocení téměř každý hráč. Kolekce herních myší Logitech G G502 X je již nyní k dostání v internetovém obchodě společnosti Logitech G, přičemž ceny se pohybují v rozmezí 79-159 USD (cca 1 700-3890 Kč).

Zdroj: https://www.logitechg.com/en-us/g502-line.html

Foto: Logitech G