Nová akční kamera GoPro HERO 11 přichází ve třech konfiguracích

Fenomenální akční kamera GoPro Hero 10 Black patří k nejpůsobivějším přístrojů renomované značky – tedy alespoň tomu tak bylo doposud. Po odhalení aktualizované nabídky a představení modelu HERO11 Black je zřejmé, že chce nabídnout hned několik skvělých konfigurací. Přišel čas vyhodit „desítku“ a lovit jedinečné záběry inovovaným modelem?

Nová řada kamer zahrnuje „standardní“ model, verzi Creator Edition a zjednodušenou akční kamerku Mini. Všechny varianty se od sebe sice liší, ale každá z nich nabízí možnost záznamu 10bitového barevného videa, nejnovější technologii stabilizace videa GoPro HyperSmooth a výkon při nepříznivém počasí díky baterii Enduro. Počínaje pořadím výrobce označuje základní model za „nejuniverzálnější kameru na světě“, protože dokáže pořizovat záběry v rozlišení 5,3K při 60 snímcích za vteřinu a fotografie s rozlišením 27 megapixelů při jakémkoli dobrodružství. Tato vylepšení jsou výsledkem posíleného obrazového snímače. Tento vylepšený snímač se samozřejmě objevuje také v modelech Creator Edition a Mini.

Profesionálům určená verze Creator Edition je navíc vybavena univerzální rukojetí s funkcí celodenního nabíjení, která vám umožní nahrávat tak dlouho, jak je potřeba. Mezi funkce přizpůsobené této verzi patří možnost nahrávání směrového zvuku a vestavěné měkké LED světlo pro jasné záběry. A konečně nejpozoruhodnější verzí, kterou tato trojice nabízí, je Black Mini, která se může pochlubit nízkoprofilovým designem se dvěma montážními prsty, které vám poskytnou nepřeberné množství možností montáže. Společnost GoPro dokonce tvrdí, že jde o jeden z jejích dosud nejodolnějších modelů, a to především díky robustnímu vnějšímu plášti.

Velikostně je 133gramový model Mini zhruba o 20 gramů lehčí než standardní model HERO11, což z něj dělá akční kameru malých rozměrů, která nešetří na kvalitních záznamových relacích. Zatímco HERO11 a Creator Edition jsou v současné době k dostání za cenu od 550 USD (cca 13 500 Kč), model Mini bude uveden na trh 25. října. A pokud se GoPro upíšete k ročnímu předplatnému, můžete mít novou akční kameru za výrazně nižší cenu.

Zdroj: https://gopro.com/en/us/shop/cameras/hero11-black/CHDHX-111-master.html

Foto: GoPro