Stolní lampa Pure Forms Desk Lamp

Osvětlení má zásadní význam pro produktivní pracovní prostředí a skromná stolní lampa je jeho základem, proto je podle našeho názoru nutné, abyste si v tomto případě vybrali rozumně. Pokud jste kreativní typ, který disponuje odpovídajícím pracovním prostorem, určitě se budete chtít podívat na stolní lampu Pure Forms Desk Lamp, která je financována na crowdfundingové platformě Kickstarter. Tento působivý kousek minimalistického designu je dokonalým prostředkem, jak pozvednout úroveň vašeho bydlení a práce díky plně nastavitelné lampě, která se přizpůsobí vašemu jedinečnému prostoru.

Stolní lampa Pure Forms Desk Lamp je na Kickstarteru k dispozici za skvělou cenu pouhých 279 dolarů, což je vzhledem k nabízenému osvětlení vynikající poměr ceny a výkonu. Pevně věříme, že ne všechny lampy jsou si rovny, a tato stolní lampa od společnosti Pure Forms je krásným příkladem této skutečnosti v praxi. Je účelově navržena tak, aby se hladce začlenila do vašeho životního stylu a poskytla vám plnou kontrolu nad každým aspektem vašeho nastavení osvětlení. Je to zcela nový způsob, jak organizovat, vykonávat více úkolů a zlepšit náladu ve vašem prostoru, ať už se věnujete čemukoli.

Rozsviťte si svůj život

V každé fázi tohoto projektu se společnost Pure Forms zaměřila na promyšlenou práci s důrazem na detail, což se projevuje v kvalitě výsledné stolní lampy na Kickstarteru. Je zřejmé, že zvažovali každý aspekt designu stolní lampy a spolupracovali po boku mnoha odborníků, které znají a kterým důvěřují, aby vytvořili produkt, který s vámi bude žít jako vylepšení vaší každodenní rutiny. Co se na tom může nelíbit?

Každá ze stolních lamp Pure Forms Desk Lamp (od 279 USD) je vyrobena z robustního tlakově litého hliníku, který je odborně opracován do minimalistické a na dotek příjemné povrchové úpravy. Je vyrobena z průmyslově odolných dílů používaných při výrobě automobilů, mezi něž patří třecí panty, které byly testovány v extrémních podmínkách až na 100 000 plných otáček – takže víte, že je vyrobena tak, aby vydržela. Skryté magnety ze vzácných zemin drží vše pohromadě, bez viditelných šroubů nebo vrutů – něco, co opravdu přispívá k minimalistické estetice této super husté stolní lampy od Pure Forms Desk Lamp. Má jeden port thunderbolt, jeden port USB-C, jeden port USB-A, dva porty HDMI a dvě vestavěné bezdrátové nabíjecí podložky vybavené technologií s certifikací Qi poskytují výkon 20 W pro nabíjení více zařízení současně, takže budete moci bez námahy udržovat nabitou veškerou techniku na pracovišti.

Stolní lampa Pure Forms Desk Lamp je k dispozici v černé, bílé a stříbrné barvě, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější pro svůj pracovní prostor, a navíc je k dispozici se specializovaným úkolovým světlem nebo světlem pro webovou kameru. Task Light má asymetrický světelný výstup, který je vrhán dolů a směřuje světelný paprsek do vybrané oblasti pro soustředěnou práci. Světlo Webcam Light směřuje dopředu a používá se pro videokonference, takže si stačí vybrat to, které nejlépe zapadá do vaší každodenní pracovní rutiny. Je také možné říci, že jste pravděpodobně ještě nikdy neviděli pohyblivou stolní lampu, jako je tato. Vysoce nastavitelná konstrukce poskytuje plný rozsah směru světla a jeho ovládání díky otočné hlavě, kterou lze umístit nad horní část monitoru, a jedinečnému, dvojitému výkyvnému ramenu, které se skládá do různých konfigurací. Poohlížíte se po dalším kusu osvětlení pracovního prostoru? Právě jste ho díky společnosti Pure Forms našli – zamiřte nyní na Kickstarter.