Líbily by se vám ikonické G-Shocky jako nástěnné hodiny? Nyní je konečně můžete mít!

Pokud víte, kam se na internetu kouknout, najdete designové nástěnné hodiny ve verzi ikonických náramkových hodinek Casio G-SHOCK. Nebudou levné, ale existují. Japonská společnost je nikdy sama neprodávala, ale dodávala je jako propagační produkty pro prodejce.

Tento měsíc společnost Casio rozdává osm těchto hodin G-SHOCK, které si šťastní výherci mohou pověsit na zeď (nebo je dále prodat, což se zřejmě v hodně případech stane). Podle obrázku na stránce s dárkem to vypadá, že digitální hodiny mají naprosto stejné specifikace jako ty, které byly „k dispozici“ v minulosti. Jsou vyrobeny z černé pryskyřice, mají na šířku 28 cm a na výšku 31 cm a designově vychází z ikonického modelu DW-6500.

Závěsné hodiny poháněné quartzovým strojkem budou v osmiúhelníkovém ciferníku digitálně zobrazovat čas včetně vteřin a nad nimi bude viditelný den v týdnu a datum. Na rozdíl od svých náramkových protějšků nemají hodiny rozdávané v minulosti skutečná funkční tlačítka ani ovladače, a dokonce ani nesvítí. I tak se ale jedná o svatý grál pro všechny zaryté fanatiky značky G-SHOCK – a těch po světě chodí opravdu hodně.

Chcete-li mít alespoň malou šanci na výhru jedněch z těchto nástěnných hodin Casio G-SHOCK, zaregistrujte se na webových stránkách společnosti dříve, než bude pozdě. Očekává se, že výherci budou vyhlášeni ještě tento měsíc.

Zdroj: https://gshock.casio.com/us/

Foto: CASIO