Drakeovy vzácné diamantové rolexky Sky-Dweller jsou momentálně na prodej

Není pochyb o tom, že se jednoho dne Drake se zapíše jako jeden z kulturně nejvlivnějších a hudebně nejdominantnějších umělců všech dob, tedy pokud se tak již nestalo. Kanadský rapper nedávno překonal Beatles v počtu singlů v první pětce v historii Billboardu a kromě dalších úspěchů si nárokuje také rekordy v počtu singlů v první desítce, v počtu skladeb s vrcholem na druhém místě, v počtu skladeb debutujících na prvním místě (a v první desítce) a v počtu po sobě jdoucích týdnů v singlovém žebříčku Hot 100. V jednu chvíli v roce 2021 také jeho skladby obsadily 9 z 10 prvních míst žebříčku současně. Dalo by se namítnout, že dnešní svět featuringů tyto výkony usnadňuje oproti dobám, kdy téměř každý singl interpretoval jeden umělec nebo kapela. Nicméně současné hudební trendy kladou na umělce mnohem vyšší požadavky.

Drakeovo všudypřítomné působení v kultuře lze pozorovat již do roku 2008. Uteklo již spoustu vody, a přesto stále dominuje zprávám a žebříčkům s každým svým krokem, ať už jde o hudbu, obchod, módu nebo alkohol… nebo dokonce hodinky. Hodinky Rolex Sky-Dweller Ref. 326259TBR vyjdou samy o sobě na několik set tisíc dolarů. Společnost Diamond Watches London však právě získala konkrétní verzi těchto automatických hodinek s diamanty, které Drake vlastnil a nosil jen několik týdnů.

Hodinky z roku 2021 mají diamanty po celém pouzdře a rámečku z bílého zlata o průměru 42 mm, žádaný gumový náramek Oysterflex a meteoritově stříbrný ciferník s diamanty i na hodinových značkách. Předtím, než se dostaly do prodeje, nosil právě tyto hodinky Rolex Drake na zápěstí ve videoklipech k písním DJ Khaleda „Staying Alive“ a Jacka Harlowa „Churchill Downs“. Hodinky jsou dodávány v originální krabičce s původními doklady.

Pokud jste připraveni zakoupit si hodinky, které nosil sám Champagne Papi, zamiřte do hodinářství Diamond Watches London, kde jsou hodinky Rolex Sky-Dweller k mání za 400 000 liber (cca 11,2 mil. Kč).

Zdroj: https://diamondwatcheslondon.com/inventory/rolex-sky-dweller-42mm-18/

Foto: Diamond Watches London