Jordan propůjčil modelu AJ1 luxusní vzhled s barevným provedením ‚Heirloom‘

Model Air Jordan se dočkal nespočtu variací, a to z dobrého důvodu. Jako jedna z nejikoničtějších typů sneakers všech dob prochází jednou proměnou za druhou a ta nejnovější je stejně skvostná jako ty předchozí. Robustní design Heirloom dodává klasickému páru tenisek luxusní nádech.

Nike tvrdí, že tato barevná varianta je inspirována jediným pojmem: „kvalita inspirovaná nejlepším hráčem všech dob“. A ačkoli mnozí, kteří sledují dění v lize, by o tom byli ochotni diskutovat, ani ten největší fanoušek LeBrona nemůže popřít, jak pozoruhodnou změnu módy zde Jordan provedl. Svršek z kůže v barvě Vachetta Tan je hladký na dotek a s věkem bude vypadat ještě lépe. Stejně jako u každé peněženky, bundy nebo koženého výrobku obecně se totiž časem objeví jeho přirozená patina, jež připraví půdu pro ostřílený vzhled, který nenajdete na jen tak ledajakém páru.

Jistě, je na první pohled zřejmé, že tento konkrétní odstín kůže převálcuje ostatní Jordany, ale co víc, jeho strohé, černé džínové překryvy dláždí cestu pro dospěle vypadající tenisky, které jsou jako stvořené pro nóbl večeře nebo slavnostní večírky – vážně, mohou být stejně nóbl jako jakékoliv střevíce. Bota sedí na opálené podrážce, která ladí s koženým vzhledem, a tu následně doplňuje nezaměnitelný jazyk se značkou Nike Air.

Vymazlené Air Jordan 1 ‚Heirloom‘ jsou k dostání za 180 dolarů prostřednictvím vybraných partnerů Nike. Navštivte stránky značky a najděte si nejbližšího prodejce.

Zdroj:  https://www.nike.com/fr/launch/t/air-jordan-1-vachetta-tan

Foto: Nike