Luxusní pec na dřevo Gozney Master Wood Fired Oven

Teď, když je jaro a léto za rohem, se mnozí z nás opět začnou věnovat venkovní přípravě jídla, a pokud chcete letos trochu přitlačit na pilu, pec na dřevo Master Wood Fired Oven od společnosti Gozney může být ideálním prostředkem, jak toho dosáhnout. Změňte svůj způsob domácího grilování s pecí Master od společnosti Gozney. Každá z nich je ručně odlévaná ve Velké Británii z materiálu Gozney Ceramix™ a dodává se jako sada dílů, které se snadno sestavují a jsou konstruovány pro bezkonkurenční výkon.

Pec na dřevo Gozney Master se prodává za 4950 liber a umožňuje vařit širokou škálu pokrmů, super rychle nebo pomalu – volba je na vás. Tato působivá volně stojící sestava je profesionální venkovní pec, která promění vaši zahradu v novou oblíbenou restauraci. Pokud na jaře a v létě rádi připravujete jídla jako o život, je tato trouba rozhodně pro vás. Může se pochlubit estetickým designem v neapolském stylu, který se vyskytuje v předních restauracích po celém světě, a Master je úžasným středobodem vašeho venkovního prostoru pro vaření.

Opravdu dokonalá pizza

Ačkoli je Gozney Master skvěle vybavena pro přípravu pizzy, není to jen pec na pizzu a v této atraktivní, všestranné venkovní peci budete moci připravovat nejrůznější lahodné pokrmy. Můžete si vybrat ze dvou různých velikostí, které odpovídají rozměrům vašeho venkovního prostoru, a je navržena s ohledem na všestranné využití. Troubu Master můžete sestavit buď jako samostatný prvek, nebo ji snadno zabudovat do pultového systému.

Silná žáruvzdorná kamenná podlaha pece na dřevo Gozney Master ( 4950 liber) vytváří dokonalé prostředí pro přípravu pravé neapolské pizzy a profesionální izolační fólie zajišťuje, že si pec déle udrží nejvyšší teplotu. Litinová smaltovaná dvířka umožňují pečení v těsné blízkosti dvířek a pomalé pečení s minimálními tepelnými ztrátami a systém Gozney Ceramix™ umožňuje rovnoměrné rozložení tepla a snadnou regulaci teploty.

Má plně integrovaný odvod spalin, který v případě potřeby umožňuje snadné připojení k odsávacímu systému, a využívá pokročilé techniky obráceného tvarování pro vytvoření hladkého vnitřního povrchu, takže vaření je pokaždé jednoduché a spolehlivé. Ať už chcete připravovat pizzu, chléb, ryby nebo cokoli mezi tím, pec na dřevo Master od společnosti Gozney vás rozhodně nezklame. Nejenže umí fantasticky dobře vařit, ale navíc i úžasně vypadá, což je podle nás definice výhry.