ACTIBREEZE 3D Sandal: Futuristické sandály přímo z 3D tiskárny

Značka ASICS se v posledních letech snaží zbavit nelichotivého přívlastku „boty pro táty“ – a právě jeho nejnovější model dokazuje, že je možná paradoxně až o několik let napřed před konkurencí. Pokud hledáte prodyšný kousek, sandály ACTIBREEZE 3D jsou tou správnou volbou.

Tento netradiční kus „technické“ obuvi zajišťuje regeneraci po běhu, a to tak, že nabízí rozdělení na několik zón a propracované složení pro optimalizovanou podporu jednotlivých částí chodidla. Sandále se navíc skládají z otevřené mřížky, která obuvi propůjčuje neuvěřitelnou prodyšnost. Nemusíte se tak bát, že by vám po skončení tréninku bylo ještě větší horko. Především však široká platforma garantuje potřebnou stabilitu, na rozdíl od menších kousků, ve kterých by noha snadno klouzala.

V průběhu roku 2022 se objevilo několik dalších botiček vyrobených metodou 3D tisku, konkrétně model HERON01 a několik párů od Adidasu. Vypadá to, že trend je nastolen a nejnovější kousek od ASICS je navíc jen jedním z příkladů, jak se tento unikátní výrobní proces stává stále populárnějším.

Nejnovější přírůstek japonské značky do její řady ACTIBREEZE zaměřené na prodyšnost bude k dispozici pouze v černočerném provedení. Sehnat slušnou regenerační obuv sice není těžké sehnat, ovšem prémiové sandály vytvořené speciálně pro tento účel na trhu chyběl – tedy až doposud.

Sandály ACTIBREEZE 3D zatím nejsou k dispozici, ale pokud máte zájem, nezapomeňte sledovat aktuální informace na webu výrobce. Mezitím je v oficiálním internetovém obchodě ASICS uvedena cena 80 USD (cca 1 950 Kč).

Zdroj: https://www.believeintherun.com/asics-actibreeze-3d-sandal/

FOTO: ASICS