Millclock Single – digitální jednočíselné neonové hodiny

Milujeme kouzlo staré školy, které nám přinášejí elektronky Nixie, takže kdykoli jsme na Kickstarteru a vidíme kampaň, která je obsahuje, vždycky se nám zatočí hlava, a to se opět ukázalo u hodin Millclock Single Digit Clocks, které se momentálně financují na crowdfundingové platformě. Toto parádně vypadající umělecké dílo na pracovním stole bude vašemu domovu nebo kanceláři dodávat téměř celou hromadu estetického dojmu. Skládají se ze 2 hodin Single-Digit Clocks s lampičkami Jubilant Nixie a 2 hodin Single-Digit Clocks s neonovými světly pro pohodový a svobodný životní styl.

Tyto jednočíslicové hodiny Millclock na Kickstarteru, označované jako největší a nejelegantnější nixie lampy na světě určené pro spotřebitele, jsou přesně podle našeho vkusu a ceny začínají již od 178 dolarů za trubicové hodiny Zin18 Nixie, které jsou k dispozici ve dvou barvách – stříbrné nebo černé hliníkové – takže si můžete vybrat styl, který nejlépe zapadá do estetického designu vašeho interiéru. Hodiny od společnosti Zin sdílejí dva pozoruhodné příklady technologie Nixie a technologie číselných indikací Nixie umožňuje velmi přesné počítání a je často používána při letech do vesmíru, takže tyto hodiny osloví i ty, kteří mají rádi astronomii.

Osvětlovací styl

Technologie neonových výbojek Nixie se pravidelně používá ve světelných reklamách na obchodech a osvětleních v Disneylandu a Las Vegas, takže bude vydávat svůdnou záři, kterou znáte a milujete, pokud jste strávili nějaký čas na Stripu nebo v různých nákupních čtvrtích po celém světě. Tyto hodiny Millclock Single Digit Clocks na serveru Kickstarter jsou v podstatě uměleckým dílem, na které je radost pohledět, a sklo i mechanismus hodin jsou zpracovány s pozoruhodnou přesností a budou skutečným ozdobou každého stolu, police nebo krbu.

Hodiny Millclock Single Digit Clocks (od 178 USD) jsou přesně tím typem interiérových doplňků, ke kterému rádi tíhneme, a během této kampaně můžete kombinovat různé velikosti, které jsou v nabídce, a vytvořit si tak dokonalé centrální hodiny. Tyto fantastické designové kousky rozzáří každou místnost a učiní ji živější a okouzlující a na estetice designu trubic Nixie je něco, co vás nemůže nezaujmout.

Přiznejme si, že nic nevnese do místnosti více stylu, historie a uvolněné atmosféry než tyto úžasně vypadající jednočíselné neonové hodiny od firmy Millclock a vy si je můžete pořídit za výhodnou cenu během kampaně na Kickstarteru. Tyto hodiny se skvěle hodí do tvůrčích dílen a ateliérů pro umělce, spisovatele, fotografy a sochaře. V designu není nic zbytečného a je to lekce minimalismu, což je důvod, proč jsme jejich velkými fanoušky. Chcete si pořídit tento úžasně vypadající doplněk? Vydejte se nyní na Kickstarter.