Topo Designs x James Brand Utility Capsule

Když dvě vaše oblíbené značky, v tomto případě Topo Designs a The James Brand, spojí své síly, je nevyhnutelné, abyste zpozorněli, a to zejména tehdy, když je tato spolupráce tak skvělá jako tato Utility Capsule. Topo Designs x The James Brand Utility Capsule spojuje dvě každodenní oblíbené značky a vytváří sadu, bez které nebudete chtít odejít z domu. Výsledkem tohoto partnerství je nový nůž Redstone od The James Brand; outdoorový nůž pro každodenní nošení s malými rozměry a spoustou funkcí.

Tento fantasticky vypadající Topo Designs x The James Brand Utility Capsule je limitovaná edice (a určitě bude rychle vyprodaná) a stojí 159 USD, což je skvělá cena vzhledem k tomu, že dostáváte jak prvotřídní taštičku od Topo, tak špičkový nůž od The James Brand. Již v roce 2020 zahájila společnost Topo svou první spolupráci se značkou The James Brand a vždy fandila jejich přístupu k designu: a sice čistému, modernímu a účelnému. Když se jim naskytla možnost opět spolupracovat, samozřejmě po ní skočili. Konečný výsledek: Úžasný produkt.

Robusní a funkční provedení

Kvalita je synonymem obou těchto značek a je patrná u každého z těchto výrobků. Mini taška přes rameno Topo je ideální pro nošení přes tělo, s rychlým přístupem k noži Redstone od značky The James a dalším předmětům nebo nezbytnostem, které potřebujete na cestách. Tento batoh je vyroben z mimořádně odolného 100% klimaticky neutrálního nylonu X-Pac a recyklovaného nylonu 210D, takže se můžete cítit dobře, když ho budete nosit s sebou. Odstraňte ramenní popruh a připevněte jej k batohu nebo nosiči na kolo pomocí přiložených popruhů s háčky a smyčkami – toto je prostě ztělesněná všestrannost.

Nůž Redstone od značky James je působivý a vysoce funkční nůž EDC, který se vám bude během dobrodružství v divočině mnohokrát hodit. Mezi významné vlastnosti tohoto nože patří kapesní klip s tvarovaným drátem, oboustranný mechanismus posuvné pojistky, rukojeť s neklouzavým povrchem do ruky a čepel z nerezové oceli Sandvik 12C27 (částečně vroubkovaná). Tento nůž se stane nástrojem, po kterém budete vždy sahat při kempování i každodenních činnostech.

 

EDC je něco, na co redakce Anger nedá dopustit, a jak Topo Designs, tak The James Brand jsou v tomto ohledu na špičce. Kdykoli máme na trhu nějaké nové vybavení, jejich digitální regály jsou vždy jedním z našich prvních přístavů – a to z dobrého důvodu. Jejich kvalita je bezkonkurenční a vy se o tom přesvědčíte na vlastní oči, pokud budete mít to štěstí a dostanete se k této limitované edici. Pospěšte si.