Ikonické bundy od North Face se po 30 letech vrací na scénu

V oblasti svršků značkám, jako je The North Face, vyrovná je málokterý výrobce. Ať už je to díky jejímu dobrodružnému étosu nebo univerzálním huňatým bundám, v obou disciplínách tato značka z Bay Area naprosto exceluje. Nyní své kvality potvrzuje novou kolekcí nazvanou Icons RMST.

Mezi inovované modely patří mimo jiné nadčasové modely Nuptse, Denali a Himalayan Parka. Žádný z těchto stylů nedoznal jakýchkoliv změn od 90. let, takže některé z těchto stále populárních kousků získaly nový design poprvé po 30 letech. A jak se dalo očekávat, každý z těchto oděvů nabízí vylepšenou ochranu před nepříznivým počasím, což garantují inovativní prkvy, jako je výplň Nuptse 700 z recyklovaného husího peří – díky ní bundy získaly lepší odolnost proti vodě a větru.

Co se týče bundy Himalayan Parka, populární kousek se může pochlubit stejnou udržitelnou technologií s výplní 700 mm, jaká se objevuje na přepracované bundě Nuptse. Je ale zvýrazněna přepážkou, která zajišťuje zachování oblíbeného nadýchaného vzhledu.

Posledním redesignovaným kouskem je bunda FUTURELIGHT Mountain Jacket – pokročilá technická lezecká bunda, kterou zvýrazňuje patentovaná voděodolná technologie TNF.

Do nabídky se navíc dostanou i přepracované horské kalhoty s vylepšeným vzhledem a tkaninou FlashDry XD. Ta dláždí cestu rychleschnoucím vlastnostem a spolehlivé odolnosti proti roztržení.

Kolekce The North Face Icons RMST je k dostání v internetovém obchodě od 190 € (od 4 900 Kč).

Zdroj: https://www.thenorthface.eu/shop/en-gb/tnf-fi/men-men-icons-remastered
Foto: The North Face