4 chytré hodinky, které musíte mít

Tyto chytré hodinky disponují technologiemi, které měří vaši pohodu a pomáhají vám orientovat se ve světě.

1. HUBLOT BIG BANG e UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Hodinky Hublot Big Bang e UEFA Champions League jsou vybaveny řadou funkcí, které obohacují zážitky fanoušků Ligy mistrů UEFA. Uživatel bude například dostávat oznámení, která ho upozorní na čas výkopu (15 minut před začátkem zápasu), góly, penalty, střídání, žluté a červené karty a také na přidaný čas. Kromě toho bude mít nositel na výběr také z různých ciferníků, které si může stáhnout z obchodu Hublot Store – k dispozici jsou modré digitální a analogové varianty a také speciální barevné ciferníky, které lze přizpůsobit tak, aby odpovídaly barvě soupravy jednoho ze zúčastněných týmů. Jako poslední doplněk jsou lehké keramické pouzdro a pryžový náramek limitované edice 500 kusů rovněž v základní modré barvě Ligy mistrů UEFA.

Velikost pouzdra: 42MM
Materiál pouzdra: Mikroplastovaná a leštěná modrá keramika
Číselník: Safírové sklo
Procesor: Qualcomm Snapdragon Wear 3100
Výdrž: 1 den
Řemínek: Černý a modrý strukturovaný pryžový řemínek s podšívkou
Voděodolnost: 30M

2. FREDERIQUE CONSTANT SMARTWATCH VITALITY

Společnost Frederique Constant představila své nejnovější propojené hodinky na začátku tohoto roku. Tento model s názvem „The Smartwatch Vitality“ přináší zásadní inovaci v podobě nové generace integrovaných senzorů vyvinutých společností Philips, které dokáží měřit srdeční tep uživatele přímo na jeho zápěstí. Kromě funkcí, které byly klíčem k úspěchu jeho předchůdců, mají hodinky také ciferník se dvěma ciferníky.

A co je ještě důležitější, protože je tento nový model propojen s aplikací Frederique Constant Smartwatch App – která je k dispozici pro systémy iOS a Android -, lze všechny funkce hodinek i celou řadu inteligentních funkcí nastavovat přímo prostřednictvím mobilního zařízení.

Velikost pouzdra: 42MM
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Číselník: Černý číselník
Strojek: Calibre FC-287
Výdrž: 11 dní
Řemínek: Černý gumový řemínek
Voděodolnost: 50M

3. TAG HEUER CONNECTED GOLF EDITION

Začátkem letošního roku představila společnost TAG Heuer model Golf Edition jako součást třetí generace svých hodinek Connected. Vzhledově jsou tyto high-tech luxusní hodinky Connected prezentovány na speciálním bílém gumovém řemínku se zeleným prošíváním a texturou, která připomíná vzor na golfovém míčku. Uvnitř je aplikace TAG Heuer Golf pouze jednou z nesčetných funkcí, které tyto hodinky nabízejí.

Výše zmíněná aplikace je plná funkcí, které vám pomohou zvládnout hřiště, jako je 3D mapování, vzdálenost nebezpečí, sledování odpalů, výsledkové karty, profesionální statistiky a nová funkce Driving Zone. Tyto hodinky Connected jsou zkrátka stvořené pro ty nejlepší a podpoří každého hráče, který chce svou hru posunout na vyšší úroveň.

Velikost pouzdra: 45 mm
Materiál pouzdra: Titanium Sand-Blasted
Číselník: Oled displej
Procesor: Qualcomm Snapdragon Wear 3100
Výdrž: 1 den
Řemínek: Bílý golfový řemínek se zeleným prošíváním
Odolnost proti vodě: 50M

4. MONTBLANC SUMMIT 2+

Společnost Montblanc se svými hodinkami Summit 2+ posunula hranice možností chytrých hodinek. Jde o první luxusní chytré hodinky s mobilním připojením – řešením eSim od wear OS od Google -, které umožňuje telefonovat, vyřizovat zprávy, provádět bezkontaktní platby, přijímat oznámení ze sociálních sítí a streamovat hudbu do bezdrátových sluchátek přímo z hodinek.

Kromě toho bude vybaven řadou fitness funkcí včetně monitorování aktivity, počítadla kalorií, sledování vzdálenosti a měření srdečního tepu a mnoha dalších, včetně některých vlastních aplikací Montblanc a dalších aplikací pro chytré telefony. Celkově tyto chytré hodinky spojují jemné hodinářské dědictví společnosti s nejnovějšími nositelnými technologiemi, aby zákazníkům poskytly bohatý zážitek.

Velikost pouzdra: 43,5 mm
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Číselník: Full-circle amoled
Procesor: Qualcomm Snapdragon Wear 3100
Výdrž: 1 den
Řemínek: Černý řemínek z telecí kůže
Vodotěsnost: IPX8